מנעול חכם ביומטרי (טביעת אצבע)

כמה פעמים תהית לעצמך האם נעלת את הדלת אחריך? כמה פעמים הגעת עד לדלת הבית ולא הצלחת לפתוח אותה כי הידיים שלך היו עמוסות? ושלא לדבר על הפחד הנורא מכל, בכל מה שקשור לדלת הבית – איבוד המפתחות!

מנעול ביומטרי לדלת – טכנולוגיה מתקדמת

ממש כמו בתעודת הזהות והדרכון של מרביתנו, וכיאה לטכנולוגיות המתקדמות בעולם מגיעה הטכנולוגיה הביומטרית גם אל דלתות הבית. מהיום כבר אין צורך במפתח, אין צורך אפילו בידית של הדלת, התקנה פשוטה של מנעול חכם ביומטרי ודלת הבית שלך הופכת להיות ממש כמו השימוש בסמארטפון שלך, טביעת אצבע קלה ונכנסים פנימה.

מרבית המנעולים החכמים מכילים בתוכם חיישנים לנעילה אוטומטית של הדלת לאחר מספר שניות, כך שגם כאשר כבר נכנסת הביתה עם ידיים תפוסות, אין צורך לחזור ולנעול את הדלת, המנעול החכם יעשה זאת בשבילך! בנוסף, המנעול החכם הביומטרי "יודע" להתאים את עצמו ולכן ניתן להתקינו כמעט על כל סוגי הדלתות בבית ובמשרד.

מנעול ביומטרי חכם
מנעול ביומטרי לדלת

אז איך זה עובד?

המנעול הביומטרי מותקן על הדלת ואליו מצורף צג חכם הפועל על סוללות ונדלק אוטומטית באמצעות חיישנים בכל פעם שמתקרבים לדלת. הגעת הבייתה? מצוין! כל שנשאר לך לעשות הוא להניח את האצבע אותה הגדרת במנעול החכם (ניתן להגדיר עד 100 טביעות אצבע שונות) והדלת תיפתח מיד. כיום קיימים בשוק מספר חברות המשווקות מנעולים ביומטריים ולכן תכונות המנעול משתנות מיצרן ליצרן. וכן, גם אם יציפו אותך געגועים עזים למנעול הישן, ישנם היום מנעולים חכמים משולבים המגיעים עם קודן ומפתח מיוחד המאפשרים פתיחה של הדלת בצורה הישנה והמוכרת.

אפשר לסמוך על זה?

בוודאי. המנעולים החכמים מוגן בטכנולוגיות הצפנה על מנת להגן מפני האקרים וגישה חיצונית. בנוסף, הסיבה להפעלת הצג החכם באמצעות סוללות היא בכדי למנוע גישה ל-WIFI ורשת האינטרנט, אך אל דאגה גם במקרים בהם נגמרו הסוללות, שכחת את הקוד או קריאת האצבע לא עובדת משום מה, ניתן להשתמש במפתח הייחודי ולפתוח את הדלת (בשל כך מתאים גם לשומרי מסורת ולציבור הדתי)

מנעול ביומטרי מחיר

כפי שכבר הסברנו, מחירי המנעול החכם הביומטרי משתנים מיצרן ליצרן בשל מגוון התכונות הקיימות בכל מנעול. ישנם מנעולים המופעלים בשיתוף עם אפליקציות ייעודיות, מנעולים משולבים, מנעולי קריאת אצבע בלבד וכו'. בשל כך, מומלץ לפנות לאיש מקצוע אמין ומקצועי שיידע להתאים עבורך את המנעול על פי שגרת היומיום שלך, בית המנעולנים, אנחנו כאן בשבילך לכל מענה! צרו איתנו קשר