מנעול כספת לדלת

מנעול כספת או בשמו המקצועי מנעול כספת עליון, הינו אחד מסוגי המנעולים הקיימים כיום בכל הקשור לנעילת דלתות.
מנעול הכספת קרוי כך על שם המנגנון המצוי בו אשר מזכיר במראהו מנעולי כספות ופועל על טכנולוגיה דומה.

מנעול כספת עליון
מנעול כספת עליון

רמת אבטחה גבוה

במידה ואתם מעוניינים לשדרג את רמת האבטחה לבית שלכם מבלי להישאר עם חור בכיס, אתם יכולים לבצע התקנת מנעול כספת עליון. למעשה, מנעול זה מהווה רמת אבטחה נוספת ואיכותית לבית שלכם. את מנעול הכספת ניתן להתקין על דלתות פלדה ועץ מכלל היצרנים המובלים בשוק.

מנגנון המנעול עובד באמצעות שלושה בריחי פלדה אשר נכנסים אל תוך משקוף הדלת עד לעומק של 20 מ"מ. פירוש הדבר הוא סיכול מיידי של כל ניסיון פריצה לבית שלכם, שכן לפורצים יידרשו כמות לא מובטלת של זמן, כוח, ובעיקר רעש על מנת לפרוץ את המנעול הזה והמנעול הנוסף הקיים ממילא בדלת הבית, כך שסביר להניח שהם יתייאשו די מהר.

יתרונות המוצר

כאמור, היתרון הבולט ביותר של מנעול הכספת העליון הוא רמת האבטחה הגבוהה שהוא מוסיף לבית שלכם. העובדה שמנגנון המנעול נמצא חבוי בתוך הדלת והעובדה כי מהווה אמצעי נעילה נוסף, הופך להיות גורם הרתעה לפורצים רבים.

סיבה נוספת לכדאיות בהתקנת מנעול זה, היא העלות הכספית שלו. עלותו של מנעול כספת עליון מסתכמת בכמה מאות שקלים בודדות וכך הופכת את האופציה לזמינה, כדאית וזולה הרבה יותר מפתרונות אחרים. כמו כן, היכולת להתקין את המנעול על כל דלת פלדה או עץ סטנדרטיות וללא כל צורך בהחלפה לדלת מיוחדת, מהווה יתרון עצום.

ראוי לציין, כי מנעול הכספת העליון מהווה הגנה נוספת בפני פריצות, ולכן המנגנון מומלץ לשימוש על ידי משטרת ישראל, וחברות הביטוח השונות. כמו כן, מומלץ לפנות למנעולנים מקצועיים על מנת לוודא התקנה נכונה ומקצועית של המנעול, אחרת כל אפקט ההגנה של מנעול הכספת פשוט יקרוס ולא יעבוד. אז אם אתם מחפשים להעלות את רמת האבטחה בבית שלכם, לישון בראש שקט, ובעיקר להרחיק מכם כל מיני חמדנים, הזמינו בהקדם התקנת מנעול כספת עליון בדלת הבית שלכם, קדימה, למה אתם מחכים?פשוט תיצרו קשר ואנו נגיע אליכם, המקצועיות עלינו, החיוך עליכם!

מנעול עליון לפלדלת 

התקנת מנעול כספת עליון אפשרית על כל דלת פלדה. המנעול ניתן להתקנה על דלתות עם המותגים הכי גדולים כמו פלדלת,
חוסם, רב בריח וyale. תהליך ההתקנה של המנעול אורך לרוב בין שעה לשעתיים, בזמן זה המנעולן קודח בדלת ומחדיר לתוכה את המנעול העליון.

מנעול כספת מחיר

מחירו של מנעול הכספת נע בין 350 ש"ח ל550 ש"ח בשוק הישראלי.