קורס מנעולן

דמיינו לעצמכם את התמונה הבאה: אתם יושבים לכם אי שם באיזה אי מבודד, על חוף יפייפה, תחת שמיים כחולים ומול ים עוצר נשימה בגווני כחול-טורקיז, מתפנקים לכם באיזה שייק עסיסי וקר, וחיוך מרוח לכם על השפתיים, למה? כי מעבר לכל הטוב הזה שאתם חווים כרגע, אתם מרגישים סיפוק אדיר מהידיעה שהחופשה הזו התאפשרה לכם בקלי קלות בזכות החלטה קטנה שקיבלתם – ללמוד קורס מנעולן.

אתם בטח שואלים מה הקשר? פשוט! קורס המנעולן מקנה לכם ידע ויכולות שלא היו לכם בעבר, עכשיו כבר יש בידכם מקצוע נוסף, חיוני ומבוקש, אבל יותר מכל יש לכם בעיקר את היכולת לעשות כסף, לייצר הכנסה נוספת והרבה. כמו במקרה עם החופשה, רבים מאיתנו במציאות היומיומית מבקשים ל'הכניס' עוד כסף ולהגדיל את ההכנסה החודשית. לפעמים, הצורך נוצר כתוצאה מהרצון לשדרג את סביבת המגורים, את איכות החיים שלנו, לפעמים הצורך הוא פשוט להרגיש סיפוק ומימוש עצמי עצום כאשר למעשה אתה הופך להיות 'הבוס' של עצמך, ולפעמים סתם כי מתחשק לעשות משהו חדש ומהנה. קורס המנעולן עוזר לכם להגשים את החלום והחלומות שתמיד רציתם להגשים ובכוחות עצמכם.

מה בדיוק עושים בקורס?

כיום, קיים בארץ מגוון רחב של קורסים ללימוד מקצוע המנעולנות. ישנם לימודים מקוונים באמצעות סרטונים, ישנם לימודים במתכונת של מפגשים פרונטליים במכללות השונות, וכן ישנו גם לימוד באמצעות קבוצות קטנות של עד 5 אנשים במטרה לתת יחס אישי ככל האפשר. במסגרת קורס המנעולן נלמדים נושאים מגוונים כגון: החלפות צילינדרים בדלתות פנים וחוץ, פריצת דלתות (בית ורכב), פתיחת כספות, שכפול מפתחות ועוד. אורך הלימודים תלוי בתלמיד ובאופן הלמידה אותו בחרתם אך לכל היתר מדובר במספר מפגשים כך שגם אם מסיבות כאלו ואחרות אתם 'קצרים' בזמן, חוזרים מאוחר מהעבודה, מטפלים בילדים וכו', אורך הלמידה לא צפוי לעלות על יותר מ- 60 שעות למידה מעשיות.

מה העלות?

מחירי הקורסים הנעים כיום בשוק הם בין 4000 ₪  ל- 12,000 ₪, כאמור בהתאם למקום בו מתבצעים הלימודים, אורך הלימודים, וכמות התלמידים בכל כיתת לימוד (ככל שהקבוצות קטנות יותר, כך עולה מחיר הקורס). בסיום קורס המנעולן תקבלו תעודת מנעולן מוסמך, חשוב לוודא כי הקורס מתקיים באישור משטרת ישראל וכי התעודה אותה תקבלו בסיום הקורס הינה מקורית.

אפשר כבר להירשם?

בוודאי. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים בחלונית ה'צור קשר' ואנו נחזור אליכם בהקדם. כמובן באפשרותכם גם לחייג אלינו, אנחנו נשמח לשמוע אתכם ולסייע בתהליך ההרשמה!

להשארת פרטים לחצו כאן